Kalendar / rezultati
 
z-as.hr > kalendar / rezultati


KALENDAR NATJECANJA ZA 2018.

Siječanj
Ne 01.01. 40. Novogodišnja ponoćna utrka Varaždina Varaždin (SV)
Su 20.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. juniori-ke Rijeka (KR)
Su 27.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-ke Rijeka (KR)
Veljača
Su 03.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. seniori-ke Rijeka (KR)
Su 10.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 10.02. Prvenstvo Balkana u dvorani, juniori-ke Sofia (BUL)
Ne 11.02. Dvoranski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Su 17.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Istanbul (TUR)
Ne 18.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 24.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, seniori-ke Zagreb (HAS/ZAS)
Ne 25.02. Splitski polumaraton Split (MSP)
Sr 28.02. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Ožujak
Če-Ne 01.-04.03. Svjetsko prvenstvo u dvorani Birmingham (GBR)
Su 03.03. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Su 03.03. Prvenstvo Hrvatske u kružnim trkama u dvorani, mlađe kategorije Zagreb (HAS/ZAS)
Su 03.03. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u dvorani, veterani-ke Rijeka
Ne 04.03. Holjevka - cestovna utrka 10 km Zagreb (ZAS)
Po 05.03. Bacački miting ASK-a Split (ASK)
Su-Ne 10.-11.03. Europski bacački kup Leiria (POR)
Su-Ne 10.-11.03. Prvenstvo Balkana u dvorani, veterani-ke Beograd (SRB)
Su 17.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Koprivnica (KC)
Ne 18.03. Prvenstvo Balkana u maratonu Limassol (CYP)
Ne 18.03. Zagrebački proljetni polumaraton Zagreb (MAKZG)
Po-Su 19.-24.03. Europsko prvenstvo u dvorani, veterani-ke Madrid (ESP)
Su 24.03. Zimsko prvenstvo Hrvatske u trčanjima na stazi Zadar (ASZ)
Su 24.03. Svjetsko prvenstvo u polumaratonu Valencia (ESP)
Travanj
Su 07.04. Osječki Ferivi polumaraton Osijek (HS)
Su 14.04. Prvenstvo Balkana u hodanju Zrenjanin (SRB)
Su 14.04. Brdska utrka "Biser Slavonije" Jankovac (HS)
Ne 15.04. HALS – 1. kolo Čakovec (MČ)
Su 21.04. Uskršnji miting Split (ASK)
Su 21.04. Miting otvorenja sezone Osijek (SO)
Su 21.04. Kros "Sportskih novosti" Zagreb (HAS/SN)
Ne 22.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Zadar (ZAD)
Su 22.04. HALS – 2. kolo Varaždin (MAKVŽ)
Su 28.04. Prvenstvo Hrvatske u štafetama Zagreb (AGR)
Po 30.04. HALS – Jasenovačka milja Jasenovac (JAS)
Svibanj
Su 05.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Su 05.05. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju Vrnjačka Banja (SRB)
Su-Ne 05.-06.05. Svjetsko prvenstvo u hodanju Taicang (CHN)
Su 12.05. IAU Svjetsko prvenstvo u trailu Penyagolosa (ESP)
Su-Ne 12.-13.05. Prvenstvo Hrvatske u višebojima Zagreb (MZ)
Sr 16.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - finale, kadeti-kinje Split (ASK)
Su 19.05. Europski kup na 10000 m London (GBR)
Su-Ne 19.-20.05. Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Zagreb (AGR)
Sr 23.05. "Dinamo-Zrinjevac 2018" - međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Su-Ne 26.-27.05. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Varaždin (SV)
Su-Ne 26.-27.05. IAU Europsko prvenstvo u trčanju 24 sata Temišvar (ROU)
Sr 30.05. 4. međunarodni noćni miting – Atletika pod zvijezdama Varaždin (SV)
Lipanj
Su 02.06. Ekipno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (AGR/HAS)
Ne 03.06. Pojedinačno i ekipno PH u maratonu Plitvice (MARKA)
Ne 03.06. Plitvički maraton Plitvice (MARKA)
Ne 03.06. Atletski miting Savonski Brod (MSB/SO)
Če 07.06. Atletski miting Vrbovec (SVID)
Pe 08.06. Karlovački cener - cestovna utrka na 10 km Karlovac (MARKA)
Su 09.06. Prvenstvo Balkana, mlađi juniori-ke Istanbul (TUR)
Su 09.06. HALS – 3. kolo Čakovec (MČ)
Su-Ne 09.-10.06. Prvenstvo Mediterana, mlađi seniori-ke Jesolo (ITA)
Sr 13.06. Atletski miting Osijek (SO)
Pe-Su 15.-16.06. Otvoreno prvenstvo Hrvatske, veterani-ke Zadar
Su-Ne 16.-17.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Split (ASK)
Ne 17.06. HALS – 4. kolo Varaždin (SV)
Če-Pe 21.-22.06. Prvenstvo Balkana, juniori-ke Istanbul (TUR)
Su-Ne 23.-24.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje Varaždin (SV)
Ne 24.06. WMRA Svjetsko prvenstvo planinskom trčanju na duge staze Karpacz (POL)
Sr-Su 27.-30.06. Mediteranske igre Tarragona (ESP)
Su 30.06. Otvoreno prvenstvo Zagreba Zagreb (ZAS)
Srpanj
Ne 01.07. Europsko prvenstvo u planinskom trčanju Skopje (MKD)
Če-Ne 05.-08.07. Europsko prvenstvo – mlađi juniori Györ (HUN)
Su 07.07. Atletski miting Osijek (SO)
Ne 08.07. Pojedinačno i ekipno PH u planinskom trčanju na duge staze *
Ut-Ne 10.-15.07. Svjetsko prvenstvo – juniori Tampere (FIN)
Su-Ne 14.-15.07. Prvenstvo Balkana u štafetama Erzurum (TUR)
Su-Ne 21.-22.07. Prvenstvo Balkana, seniori-ke Stara Zagora (BUL)
Su-Ne 28.-29.07. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (DZ)
Kolovoz
Ut-Ne 07.-12.08. Europsko prvenstvo Berlin (GER)
Su 11.08. Pojedinačno i ekipno PH u planinskom trčanju Veliko Rujno (SAP)
Su 25.08. Šesteroboj CRO, AUT, CZE, SUI, HUN, SLO, veterani-ke Varaždin (CRO)
Rujan
Po-Ut 03.-04.09. IAAF World Challenge Meeting ZAGREB 2018 Zagreb (CRO)
Sr-Su 05.-15.09. Svjetsko prvenstvo, veterani-ke Malaga (ESP)
Su 08.09. IAU Svjetsko prvenstvo u trčanju na 100 km Sv. Martin na Muri (CRO)
Su 08.09. Pojedinačno Prvenstvo Hrvatske u trčanju na 100 km Sv. Martin na Muri
Su-Ne 08.-09.09. IAAF Kup kontinenata Ostrava (CZE)
Su-Ne 08.-09.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-ke *
Su-Ne 15.-16.09. Kup Hrvatske, seniori-ke *
Ne 16.09. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Sarajevo (BIH)
Pe-Ne 21.-23.09. Prvenstvo Balkana, veterani-ke Celje (SLO)
Su 22.09. Kup Hrvatske - finale, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 22.09. 3. Baranjski maraton Tikveš (SO)
Ne 23.09. Međunarodni zadarski polumaraton Zadar (ASZ)
Su 29.09. CRO-CZE-HUN-SLO-SVK, kadeti-kinje Mađarska (HUN)
Ne 30.09. Pojedinačno i ekipno PH u polumaratonu Požega (POŽ)
Ne 30.09. HALS – 5. kolo Čakovec (MČ)
Listopad
Po-Pe 01.-12.10. Olimpijske igre mladih (YOG) Buenos Aires (ARG)
Su 06.10. Pojedinačno PH u cestovnom hodanju na 20 km i 50 km Prag (CZE)
Su 06.10. Pojedinačno i ekipno PH u cestovnom trčanju Novigrad (OLUM)
Su 06.10. Atletski miting Zadar (ASZ)
Su 06.10. HALS – 7. kolo Varaždin (MAKVŽ)
Ne 14.10. Zagrebački maraton Zagreb (ZAS)
Ne 14.10. HALS – 8. kolo Varaždin (SV)
Su 20.10. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Škabrnja (ASZŽ)
Su 20.10. Pojedinačno i ekipno PH u Trailu *
Studeni
Su 03.11. Prvenstvo Hrvatske u cestovnom hodanju *
Ne 04.11. Prvenstvo Balkana u krosu Botosani (ROU)
Prosinac
Ne 09.12. Europsko prvenstvo u krosu Tilburg (NED)