Zagreb, 07.07.2003.

REZULTATI / RESULTS


  
Muškarci / Men - 100 m

         Skupina / Heat: 1 - Vjetar/Wind: -0,9

 1. Gardener Jason                 75  GBR        10,24
 2. Zakari Aziz                    76  GHA        10,30
 3. Edwards Monzavous              81  USA        10,33
 4. Crawford Shawn                 78  USA        10,47
 5. Pauer Geza                     76  HUN        10,70
 6. Šoprek Josip                   81  CRO        10,72
 7. Jurišić Ivor-Tit               84  CRO        10,79

Muškarci / Men - 100 m

         Skupina / Heat: 2 - Vjetar/Wind: -0,5

 1. Grimes Mickey                  76  USA        10,28
 2. Dobos Gabor                    76  HUN        10,29
 3. Asahara Nabuharu               72  JPN        10,37
 4. Bredwood Llevelyn              76  JAM        10,37
 5. Shirvington Matt               78  AUS        10,48
 6. Vojnović Dejan                 75  CRO        10,54
 7. Simcich Azus                   78  CRO        11,12

Muškarci / Men - 100 m (Finale / Final)

                    Vjetar/Wind: 0,0

 1. Zakari Aziz                    76  GHA        10,17
 2. Crawford Shawn                 78  USA        10,19
 3. Gardener Jason                 75  GBR        10,22
 4. Grimes Mickey                  76  USA        10,23
 5. Asahara Nabuharu               72  JPN        10,29
 6. Edwards Monzavous              81  USA        10,34
    Bredwood Llevelyn              76  JAM          dq
    Dobos Gabor                    76  HUN          dq

Muškarci / Men - 200 m

                   Vjetar/Wind: -0,6

 1. Crawford Shawn                 78  USA        20,10 MR
 2. Williams Bernard               78  USA        20,49
 3. Miller Coby                    76  USA        20,53
 4. Golding Julian                 75  GBR        20,58
 5. Zakari Aziz                    76  GHA        20,72
 6. Osovic Sergey                  73  AUT        20,95
 7. Shirvington Matt               78  AUS        21,12
 8. Šoprek Josip                   81  CRO        21,43

Muškarci / Men - 1.500 m

 1. Kipkurui Benjamin              80  KEN      3:34,34
 2. Korir Paul                     77  KEN      3:34,49
 3. Boukensa Tarek                 81  ALG      3:34,74
 4. Liefers Jan-Gert               78  NED      3:34,76
 5. Khaldi Mohamed                 75  ALG      3:36,12
 6. Willis Nick                        NZL      3:36,41*
 7. Berryhill Bryan                77  USA      3:36,58*
 8. De Souza Hudson                77  BRA      3:36,68*
 9. Lunn Jason                         USA      3:36,99
10. Boulahfane Kamel               76  ALG      3:37,46
11. Zorko Branko                   67  CRO      3:37,58
12. Stroubakos Panayiotis          72  GRE      3:37,97
13. Balgač Dalibor                 77  CRO      3:38,34
14. Sneberger Michal               78  CZE      3:41,67
15. Proell Martin                  81  AUT      3:42,72
    El Ghazi Salah                 75  MAR        dnf
    Kiptoo David                   65  KEN        dnf

* - corrections

Muškarci / Men - 110 m prepone / 110 m Hurdles

                   Vjetar/Wind: +0,5

 1. Ross Duane                     72  USA        13,17
 2. Liu Xiang                      83  CHN        13,22
 3. Phillips Chris                 72  USA        13,36
 4. Bramlett Ron                   79  USA        13,41
 5. Grabušić Jurica                83  CRO        13,55 NR
 6. Bownes Shaun                   70  RSA        13,66
 7. Dos Santos Redelen             76  BRA        13,71
 8. Videnov Zhivko                 77  BUL        13,83

Muškarci / Men - 400 m prepone / 400 m Hurdles

 1. Thompson Kemel                 74  JAM        48,24 MR
 2. Woody Joey                     73  USA        48,45
 3. Iakovakis Periklis             79  GRE        48,66
 4. Weakley Ian                    74  JAM        48,85
 5. Gorban Boris                   78  RUS        49,80
 6. Armstrong Sherman              78  USA        49,82
 7. Tamesui Dai                    78  JPN        49,85
 8. Lažeta Tomislav                81  CRO        54,23

Muškarci / Men - 3.000 m zapreke / 3.000 m Steepl.

 1. Saifeldin Khamis Abdullah      76  QAT      8:18,51
 2. Chumba Linus                       KEN      8:19,26
 3. Kallabis Damian                73  GER      8:21,15
 4. Vroemen Simon                  69  NED      8:22,57
 5. Manyim Philip                  78  KEN      8:23,85
 6. Langat John                    74  KEN      8:24,13
 7. Lakhal Irba                    75  FRA      8:25,46
 8. Skoog Henrik                   79  SWE      8:25,55
 9. Iannelli Angelo                76  ITA      8:25,65
10. Wojcik Rafal                   72  POL      8:26,46
11. Bouchiba Merzak                75  ALG      8:28,71
12. Nejedly Michael                69  CZE      8:32,05
13. Mazouz Hakim                       ALG      8:39,47
14. Maffei Giuseppe                74  ITA      9:01,62
    Kapkory Josephat                   KEN        dnf
    Kiptoo Julius                  77  KEN        dnf

Muškarci / Men - Dalj / Long Jump

 1. Phillips Dwight                77  USA         7,92
 2. Sdiri Salim                    78  FRA         7,69
 3. Pucelj Ivan                    81  CRO         7,67
 4. Tsatoumas Louis                82  GRE         7,67
 5. Burge Peter                    74  AUS         7,66
 6. Baković Marijo                 82  CRO         7,64
 7. Dilworth Kevin                 74  USA         7,61
 8. Ergotić Siniša                 68  CRO         7,59
 9. Serelis Dimitrios              80  GRE         7,56
10. Aračić Luka                    81  CRO         7,53
11. Cankar Gregor                  75  SLO         7,40

                       A1    W1    A2    W2    A3    W3    A4    W4    A5    W5    A6    W6

 1. Phillips D.         x   +0,0   7,92 +0,0    -   +0,0    -   +0,0    x   +0,0    x   +0,0
 2. Sdiri S.           7,69 +0,0    x   +0,0   7,63 +0,0    x   +0,0   7,42 +0,0   7,57 +0,0
 3. Pucelj I.          7,59 +0,0   7,65 +0,0   7,53 -0,5   7,67 -0,7    x   +0,0    x   +0,0
 4. Tsatoumas L.       7,59 +0,0   7,59 +0,0   7,67 +0,0    x   +0,0    x   +0,0    x   +0,0
 5. Burge P.           7,65 +0,0   7,66 +0,0    x   -0,5   7,49 +0,0   7,44 +0,0   7,45 +0,0
 6. Baković M.          x   +0,0   7,64 +0,0    x   -0,6   7,34 -0,4    x   +0,0    x   +0,0
 7. Dilworth K.        7,59 +0,0   7,61 +0,0   7,42 +0,0   7,41 -0,5   7,56 -0,8   7,53 +0,0
 8. Ergotić S.         7,55 +0,0    x   +0,0   7,59 +0,0   7,50 -0,6   7,52 -0,4   7,58 +0,0
 9. Serelis D.          x   +0,0   7,56 +0,0    x   +0,0    -           -           -
10. Aračić L.          7,41 +0,0   7,46 +0,0   7,53 +0,0    -           -           -
11. Cankar G.          7,40 +0,0   5,93 +0,0   7,26 -0,5    -           -           -


Žene / Women - 100 m

                    Vjetar/Wind: 0,0

 1. Ottey Merlene                  60  SLO        11,42
 2. Mayr Karin                     71  AUT        11,49
 3. Pillay Geraldine               77  RSA        11,55
 4. Daigle Angela                  76  USA        11,57
 5. Hewitt Lauren                  78  AUS        11,68
 6. Bikar Alenka                   74  SLO        11,69
 7. Rukavina Ria                   81  CRO        12,15
 8. Markt Rahela                   72  CRO        12,17

Žene / Women - 200 m

                   Vjetar/Wind: -0,6

 1. Hewitt Lauren                  78  AUS        23,22
 2. Seyerling Heide                76  RSA        23,32
 3. Pillay Geraldine               77  RSA        23,50
 4. Barber Me'Lisa                 80  USA        23,51
 5. Bikar Alenka                   74  SLO        23,78
 6. Rukavina Ria                   81  CRO        24,77
 7. Lažeta Ivana                   83  CRO        24,83
 8. Golub Maja                     85  CRO        24,93

Žene / Women - 800 m

 1. Macharia Faith                 76  KEN      1:59,80
 2. Burnett Marian                 76  GUY      2:01,71
 3. Kosenkova Julia                73  RUS      2:01,79
 4. Gradzki Monika                 79  GER      2:01,87
 5. Vriesde Letitia                64  SUR      2:02,37
 6. Roman Sonja                    79  SLO      2:02,47
 7. Merah-Benida Nouria            79  ALG      2:02,80
 8. Ptiček Petra                   81  CRO      2:04,59
    Levina Tatjana                 77  RUS        dnf

Žene / Women - 100 m prepone / 100 m Hurdles

                    Vjetar/Wind: 0,0

 1. Morrison Melissa               71  USA        12,72
 2. Trywianska Aurelia             76  POL        12,73
 3. Cherry Damu                    77  USA        12,82
 4. Shekhodanova Natalya           71  RUS        12,87
 5. Rakotozafy Rosa                77  MAD        13,06
 6. Rose-Henley Dionne             69  JAM        13,24
 7. Vari Edit                      75  HUN        13,30
 8. Ivančević Andrea               84  CRO        14,05

Žene / Women - 400 m prepone / 400 m Hurdles

 1. Danvers Natasha                77  GBR        54,32
 2. Glover Sandra                  68  USA        54,64
 3. Taylor Brenda                  79  USA        55,28
 4. Febbraio Surita                73  RSA        55,53
 5. Gulumyan Oksana                82  RUS        56,13
 6. Parris Debbie-Ann              73  JAM        56,25
 7. Hantzi-Neag Hristina           79  GRE        58,22
 8. Ciganović Dragana              77  CRO      1:00,58

Žene / Women - Vis / High Jump

 1. Cloete Hestrie                 78  RSA         2,00 =MR
 2. Vlašić Blanka                  83  CRO         2,00 =MR/=NR
 3. Seryogina Viktoria             73  RUS         1,97
 4. Efimenko Tatjana               81  KGZ         1,94
 5. Acuff Amy                      75  USA         1,94
 6. Siilats Kaert                  80  EST         1,85
 6. Lyakhova Juliya                77  RUS         1,85
 8. Farmaka Julia                  78  CYP         1,85

                      175 180 185 190 194 197 200 202

 1. Cloete H.         -   -   o   o   o   xxo o   xxx
 2. Vlašić B.         -   -   o   o   xxo -   xxo xxx
 3. Seryogina V.      -   -   o   xo  o   xxo xxx
 4. Efimenko T.       -   o   o   o   o   xxx
 5. Acuff A.          -   o   o   xo  o   xxx
 6. Siilats K.        o   o   o   xxx
 6. Lyakhova J.       o   o   o   xxx
 8. Farmaka J.        o   o   xo  xxx

Žene / Women - Motka / Pole Vault

 1. Warlick Alicia                 77  USA         4,30
 2. Suttle Kellie                  73  USA         4,30
 3. Schwartz Jillian               79  USA         4,20
 3. Szabo Zsuzsanna                73  HUN         4,20
 5. Sauer Mary                     75  USA         4,20
 6. Jerković Ivona                 76  CRO         3,70 NR
    Semeraro Sara                      ITA           nm
    Balakhonova Anzhela            72  UKR          dns
    Rysich Nastja                  77  GER          dns

                      330 350 370 390 410 420 430 440

 1. Warlick A.        -   -   -   -   -   o   o   xxx
 2. Suttle K.         -   -   -   -   xo  o   xo  xxx
 3. Schwartz J.       -   -   -   -   o   o   xxx
 3. Szabo Z.          -   -   -   o   o   o   xxx
 5. Sauer M.          -   -   -   -   o   xxo xxx
 6. Jerković I.       o   o   o   xxx
    Semeraro S.       -   -   xxx
    Balakhonova A.
    Rysich N.

Žene / Women - Kladivo / Hammer Throw

 1. Montebrun Manuela              79  FRA        73,31 MR
 2. Skolimowska Kamila             82  POL        70,39
 3. Melinte Mihaela                75  ROM        68,55
 4. Brkljačić Ivana                83  CRO        68,03
 5. Shaw Lorraine                  68  GBR        65,05
 6. Divos Katalin                      HUN        64,61
 7. Gavrilović Sanja               82  CRO        63,32
 8. Vrbenska Lucie                 77  CZE        62,26
 9. Joyce Jennifer                 80  CAN        61,49

                       A1     A2     A3     A4     A5     A6

 1. Montebrun M.      68,70  71,51  73,31  70,16  67,70    x
 2. Skolimowska K.    67,60  65,81  68,10  68,66  68,88  70,39
 3. Melinte M.        65,63  68,20  68,55    x      x    67,52
 4. Brkljačić I.      64,84  68,03    x      x      x    64,89
 5. Shaw L.           64,69  63,48  60,87  62,09  59,88  65,05
 6. Divos K.            x    59,17  61,98  62,61  62,64  64,61
 7. Gavrilović S.     60,62    x    63,32    x    61,72    -
 8. Vrbenska L.       61,99  62,26    x      x      x      x
 9. Joyce J.          61,49    x      x    61,33  61,05    x